CULTURA 22 aprilie 2022

Program Cinema Arta, perioada 22-28 aprilie 2022

de Covasna Media | 785 vizualizări

Vineri – 22 Aprilie

11:00 - Școala iepurașilor – Germania, animație, familie, 79 min., dublaj maghiar AG

11:15 – Băieții răi – SUA, animație, acțiune, comedie, 100 min., 3D, dublaj român, AG

16:30 – Sonic the Hedgehog 2. – SUA, acțiune, aventuri, familie, 122 min., dublaj român, AG

17:00 – Băieții răi – SUA, animație, acțiune, comedie, 100 min., dublaj maghiar, AG

18:45 – Secretul lui Zorillo – România, aventuri, comedie, 90 min., AP-12

19:00 – Sărbătoarea Paștelui în Artă – Marea Britanie, documentar, 86 min., subtitrare română, AG

20:30 – Morbius – SUA, acțiune, dramă, horror, thriller, 104 min., subtitrare română, N-15

20:45 – Orașul pierdut - SUA, acțiune, comedie, romantic, dragoste, 92 min., subtitrare română, AP-12

Sâmbătă – 23 Aprilie

11:00 – Sonic the Hedgehog 2. – SUA, acțiune, aventuri, familie, 122 min., dublaj maghiar, AG

11:15 – Băieții răi – SUA, animație, acțiune, comedie, 100 min., 3D, dublaj român, AG

16:00 – Omul-Păianjen: Niciun drum spre casă - SUA, acțiune, aventuri, SF, 148 min., 3D, dublaj maghiar, AP-12

16:15 – Dog. Un câine de legendă – SUA, Italia, comedie, 101 min., dublaj maghiar, AG 

18:15 – Mărită-te cu mine - SUA, comedie, romantic, dragoste, 112 min., dublaj maghiar, AG 

18:45 – Neliniștiți – Belgia, Franța, Luxemburg, dramă, 117 min., subtitrare română, AP-12

20:30 – Animale fantastice: Secretele lui Dumbledore – SUA, aventuri, fantastic, 143 min., subtitrare română, AG

21:00 – Morbius – SUA, acțiune, dramă, horror, thriller, 104 min., dublaj maghiar, N-15

Duminică – 24 Aprilie

11:00 – Sonic the Hedgehog 2. – SUA, acțiune, aventuri, familie, 122 min., dublaj român, AG

11:15 – Băieții răi – SUA, animație, acțiune, comedie, 100 min., dublaj maghiar, AG

16:00 – Sonic the Hedgehog 2. – SUA, acțiune, aventuri, familie, 122 min., dublaj maghiar, AG

16:15 – Roșu aprins – SUA, animație, aventuri, familie, 100 min., 3D, dublaj român, AG

18:15 – Haita noastră – Ungaria, Slovacia, dramă, 98 min., subtitrare română, AP-12

18:15 – Uncharted - SUA, acțiune, aventuri, 116 min., dublaj maghiar, AP-12

20:15 – Febra lui Petrov – Rusia, Franța, Germania, Elveția, dramă, 145 min., subtitrare română, IM-18

20:30 – Mame paralele - Spania, dramă, 120 min., subtitrare română, AP-12

Marți – 26 Aprilie

11:00 – Sonic the Hedgehog 2. – SUA, acțiune, aventuri, familie, 122 min., dublaj român, AG

11:15 – Băieții răi – SUA, animație, acțiune, comedie, 100 min., dublaj maghiar, AG

15:45 – Dog. Un câine de legendă – SUA, Italia, comedie, 101 min., dublaj maghiar, AG 

16:30 – Uncharted - SUA, acțiune, aventuri, 116 min., subtitrare română, AP-12

17:45 – Sărbătoarea Paștelui în Artă – Marea Britanie, documentar, 86 min., subtitrare maghiară, AG

19:30 – Flee – Danemarca, Norvegia, Suedia, Franța, animație, documentar, 90 min., subtitrare română, N-15

20:30 – Belfast – Marea Britanie, dramă, 98 min., subtitrare maghiară, AP-12

Miercuri – 27 Aprilie

11:00 – Sonic the Hedgehog 2. – SUA, acțiune, aventuri, familie, 122 min., dublaj maghiar, AG

11:15 – Băieții răi – SUA, animație, acțiune, comedie, 100 min., 3D, dublaj român, AG

16:15 – Roșu aprins – SUA, animație, aventuri, familie, 100 min., 3D, dublaj român, AG

16:30 – Animale fantastice: Secretele lui Dumbledore – SUA, aventuri, fantastic, 143 min., subtitrare română, AG

18:15 – Neliniștiți – Belgia, Franța, Luxemburg, dramă, 117 min., subtitrare română, AP-12

19:30 – Grosse freiheit – Germania, Austria, dramă, 116 min., subtitrare română, N-15

20:30 – Morbius – SUA, acțiune, dramă, horror, thriller, 104 min., dublaj maghiar, N-15

Joi – 28 Aprilie

11:00 – Roșu aprins – SUA, animație, aventuri, familie, 100 min., 3D, dublaj maghiar, AG

11:15 – Băieții răi – SUA, animație, acțiune, comedie, 100 min., 3D, dublaj român, AG

16:30 – Omul-Păianjen: Niciun drum spre casă - SUA, acțiune, aventuri, SF, 148 min., 3D, dublaj maghiar, AP-12

17:00 – Uncharted - SUA, acțiune, aventuri, 116 min., dublaj maghiar, AP-12

19:15 – Haita noastră – Ungaria, Slovacia, dramă, 98 min., subtitrare română, AP-12

19:30 – Quo vadis, Aida? – Bosnia și Herțegovina, Austria, România, dramă, război, 101 min,subtitrare română,N-15

21:00 – Morbius – SUA, acțiune, dramă, horror, thriller, 104 min., subtitrare română, N-15

 

Distribuie articolul:  
|

CULTURA

De acelasi autor

Comentarii: 0

Adaugă comentariu
Trebuie să fii autentificat pentru a putea posta un comentariu.