LOCURI DE MUNCA 8 martie 2016

Societate din Cristuru Secuiesc (jud. Harghita) caută Conducător de unitate

de Covasna Media | 669 vizualizări

Responsabilităţi principale:

- Coordonează şi urmăreşte desfăşurarea întregului proces tehnologic

din pct. de vedere cantitativ, calitativ şi economic.

- Contribuie la optimizarea fluxului tehnologic.

Cerinţe:

- studii superioare absolvite în domeniul textil / experienţă profesională;

- cunoştinţe economice;

- cunoaşterea limbii germane (engleze);

- aptitudini manageriale, orientare către rezultate.

Oferta (bonusuri, beneficii):

- Oportunităţi de dezvoltare profesională

- La cazare şi toate cheltuielile aferente se poate baza pe ajutorul societăţii.

Aşteptăm CV la email: hr@elka-international.com, sau nr. fax: 0266 206 340.

Distribuie articolul:

LOCURI DE MUNCA

De acelasi autor

Comentarii: 0

Adaugă comentariu
Trebuie să fii autentificat pentru a putea posta un comentariu.