SPORT 4 noiembrie 2013

Campionatul local de minifotbal, divizia B

de Székely Emőke | 192 vizualizări

Rezultatele etapei a 10-a: Hattrick – Tega 4-1, Pan Abacs – Zsola 8-2, Uzon 2 – Steaua 6-3, Sporting Junior`s – Pékek 4-2, Téglás Panzió – Haladás 5-5, BKB – Dr. Office 4-4, Paklisok – Barcelona 3-2, Narancs – Treff 9-2, Hitech – IGO 6-5, Bodok – Maksa-S&Z2 11-2.

Clasament:

1. B . K . B .     10.       9.         1.         0.         62-20. 28.

2. NARANCS  10.       7.         0.         3.         61-27. 21.

3. DR. OFFICE            10.       6.         2.         2.         42-35. 20.

4. HATTRICK 9.         5.         1.         3.         46-30. 16.

5. UZON 2      9.         5.         1.         3.         40-29. 16.

6. PAKLISOK 10.       5.         1.         4.         36-34. 16.

7. TEGA          9.         4.         3.         2.         31-27. 15.

8. STEAUA     8.         4.         1.         3.         37-22. 13.

9. I . G . O .      9.         4.         1.         4.         31-38. 13.

10. TÉGLÁS PANZIÓ 10.       4.         1.         5.         33-45. 13.

11. BARCELONA       10.       4.         0.         6.         32-37. 12.

12. HALADÁS            6.         3.         2.         1.         26-24. 11.

13. HITECH    10.       3.         2.         5.         41-49. 11.

14. BODOK     9.         3.         1.         5.         36-35. 10.

15. PAN ABACS         7.         3.         1.         3.         21-28. 10.

16. SPORTING JUNIOR’S      10.       3.         1.         6.         33-53. 10.

17. ZSOLA      9.         2.         1.         6.         24-38. 7.

18. PÉKEK      8.         2.         0.         6.         23-37. 6.

19. MAKSA – S&Z 2  7.         2.         0.         5.         26-43. 6.

20. TREFF      10.       1.         2.         7.         31-62. 5.

Golgeteri: Kovács István (BKB, 25 goluri), Zsigmond Tibor (Narancs, 15 goluri), Farkas Attila (Narancs, 13 goluri).

Programul etapei a 11-a, marți: Bodok – Haladás (ora 18), Pékek – Téglás Panzió (ora 19), Steaua – Hattrick (ora 20), Barcelona – Pan Abacs (ora 21), Tega – Sporting Junior`s (ora 22). Miercuri: Zsola – Uzon 2 (ora 18), IGO – Narancs (ora 19), Maksa S&Z2 – Hitech (ora 20), Treff – BKB (ora 21), Dr. Office – Paklisok (ora 22).

Distribuie articolul:  
|

SPORT

De acelasi autor

Comentarii: 0

Adaugă comentariu
Trebuie să fii autentificat pentru a putea posta un comentariu.