CULTURA 9 octombrie 2020

Programul Cinema Arta la sfârşit de săptămână

de Covasna Media | 864 vizualizări

Vineri – 9 Octombrie

16:30 – Mulan - SUA, aventuri, familie, dramă, 120 min., 3D, – dublaj maghiar, AG 

16:45 – Mulan - SUA, aventuri, familie, dramă, 120 min., 3D, – subtitrare română, AG 

19:00 – După ce ne-am certat - SUA, dramă, romantic, dragoste, 105 min. – dublaj maghiar, AP-12

19:15 – Un hoț cinstit - SUA, acțiune, dramă, crimă, 98 min. – subtitrare română, AP-12

21:00 – Babyteeth: Prima iubire – Australia, comedie, dramă, 120 min. – subtitrare maghiară, N-15

21:00 – În absența dvs. - Marea Britanie, Franța, Belgia, dramă, 101 min. – subtitrare română, N-15

Sâmbătă – 10 Octombrie

11:00 – Lassie se întoarce acasă - Germania, aventuri, dramă, familie, 100 min., – dublaj maghiar, AG

11:15 – Mulan - SUA, aventuri, familie, dramă, 120 min., 3D, – dublaj român, AG 

16:00 – Salvați de crănțănei - SUA, China, Spania, animație, aventuri, comedie, 104 min. – dublaj român, AG 

16:30 – Mulan - SUA, aventuri, familie, dramă, 120 min., 3D, – dublaj maghiar, AG 

18:15 – Un hoț cinstit - SUA, acțiune, dramă, crimă, 98 min. – subtitrare română, AP-12

18:45 – Un tataie de coșmar - SUA, familie, comedie, 97 min. – dublaj maghiar, AG           

20:15 – După ce ne-am certat - SUA, dramă, romantic, dragoste, 105 min. – subtitrare română, AP-12

20:45 – Corpus Christi – Polonia, dramă, 115 min. – subtitrare maghiară, N-15

Duminică – 11 Octombrie

11:00 – Salvați de crănțănei - SUA, China, Spania, animație, aventuri, comedie, 104 min. – dublaj maghiar, AG 

11:15 – Salvați de crănțănei - SUA, China, Spania, animație, aventuri, comedie, 104 min. – dublaj român, AG 

16:15 – Mulan - SUA, aventuri, familie, dramă, 120 min., 3D, – subtitrare română, AG 

16:30 – Lassie se întoarce acasă - Germania, aventuri, dramă, familie, 100 min., – dublaj maghiar, AG

18:15 – După ce ne-am certat - SUA, dramă, romantic, dragoste, 105 min. – dublaj maghiar, AP-12

18:30 – Babyteeth: Prima iubire – Australia, comedie, dramă, 120 min. – subtitrare română, N-15

20:15 – Made in Italy – Marea Britanie, Italia, comedie, 120 min., – dublaj maghiar, AG

20:45 – Corpus Christi – Polonia, dramă, 115 min. – subtitrare română, N-15

Distribuie articolul:  
|

CULTURA

De acelasi autor

Comentarii: 0

Adaugă comentariu
Trebuie să fii autentificat pentru a putea posta un comentariu.