SPORT 29 octombrie 2013

Campioantul local de minifotbal, Divizia B

de Covasna Media | 61 vizualizări

Rezultatele etapei a IX-a: Treff – Hitech 6-10, Dr. Office – Narancs 1-4, IGO – Bodok 5-3, Paklisok – Pan Abacs 4-0, Barcelona – BKB 3-11, Maksa-S&Z2 – Téglás Panzió 8-3, Haladás – Sporting Junior`s 7-5, Tega – Uzon2 3-3, Pékek – Hattrick 3-7, Steaua – Zsola 4-0.

Clasament:

1. B . K . B .     9.         9.         0.         0.         58-16. 27p

2. DR. OFFICE            9.         6.         1.         2.         38-31. 19p

3. NARANCS  9.         6.         0.         3.         52-25. 18p

4. TEGA          8.         4.         3.         1.         30-23. 15p

5. STEAUA     7.         4.         1.         2.         34-16. 13p

6. HATTRICK 8.         4.         1.         3.         42-29. 13p

7. UZON 2      8.         4.         1.         3.         34-26. 13p

8. PAKLISOK 9.         4.         1.         4.         33-32. 13p

9. I . G . O .      8.         4.         1.         3.         26-32. 13p

10. BARCELONA       9.         4.         0.         5.         30-34. 12p

11. TÉGLÁS PANZIÓ 9.         4.         0.         5.         28-40. 12p

12. HALADÁS            5.         3.         1.         1.         21-19. 10p

13. HITECH    9.         2.         2.         5.         35-44. 8p

14. BODOC     8.         2.         1.         5.         25-33. 7p

15. ZSOLA      8.         2.         1.         5.         22-30. 7p

16. PAN  ABACS        6.         2.         1.         3.         13-26. 7p

17. SPORTING JUNIOR’S      9.         2.         1.         6.         29-51. 7p

18. MAKSA – S&Z2   6.         2.         0.         4.         24-32. 6p

19. PÉKEK      7.         2.         0.         5.         21-33. 6p

20. TREFF      9.         1.         2.         6.         29-53. 5p

Golgeteri: Kovács István (BKB-25 goluri), Zsigmond Tibor (Narancs-12 goluri), Kanyó Szilárd (Maksa-S&Z2 - 11 goluri).

Programul următoarei etape: marți: Hattrick – Tega (ora 18), Pan Abacs – Zsola (ora 19), Uzon2 – Steaua (ora 20), Sporting Junior`s – Pékek (ora 21), Téglás Panzió – Haladás (ora 22), miercuri: BKB – Dr. Office (ora 18), Paklisok – Barcelona (ora 19), Narancs – Treff (ora 20), Titech – IGO (ora 21), Bodok – Maksa-S&Z2 (ora 22).

Distribuie articolul:  
|

SPORT

De acelasi autor

Comentarii: 0

Adaugă comentariu
Trebuie să fii autentificat pentru a putea posta un comentariu.