SPORT
12 ianuarie 2021
Sepsi OSK: Un membru al stafului tehnic, testat pozitiv cu Covid-19
de Covasna Media |
1355 vizualizări
Echipa Sepsi OSK a anunţat, marţi, pe o rețea de socializare, că un membru al stafului tehnic a fost testat pozitiv cu Covid-19, iar persoana respectivă a intrat în izolare.
„Din păcate, un membru al staff-ului echipei noastre a fost testat pozitiv pentru noul coronavirus. Imediat după primirea rezultatului testului, el a intrat în izolare, starea lui fiind una bună”, a anunțat echipa.
În seara aceasta, Sepsi OSK are programat meciul, în deplasare, cu CSU Craiova.
SPORT
De acelasi autor
126 de cartușe din Al Doilea Război Mondial descoperite în apropierea localității Zăbala
Acum 8 ore, 21 minute