SPORT
7 martie 2019
Steaua a pierdut cu Márton Áron
de Covasna Media |
788 vizualizări
Într-un meci din campionatul național de seniori, la hochei pe gheață, la Patinoarul din Tg. Secuiesc, Steaua, care dispută meciurile de acasă în localitatea covăsneană, a pierdut meciul cu AHC Márton Áron, scor 5-4.
Cele două echipe s-au întâlnit și la Cârța, aseară, într-un alt meci. Celor două li se va alătura Sportul Studențesc în play-out-ul competiției.
Cristian Frisk
SPORT
De acelasi autor
126 de cartușe din Al Doilea Război Mondial descoperite în apropierea localității Zăbala
Acum 1 ora, 11 minute