SPORT
24 mai 2019
Sepsi OSK Sf. Gheorghe se reunește pe 10 iunie
de Covasna Media |
1550 vizualizări
Imediat după meciul de luni seară, de la Giurgiu, fotbaliștii echipei Sepsi OSK Sf. Gheorghe au fost lăsați să plece în concediu. Reunirea lotului a fost anunțată pentru data de 10 iunie, urmând a se efectua vizita medicală, la București, iar pregătirile să demareze pe plan local. După aceea, în 17 iunie, se va pleca într-un stagiu de pregătire în Austria.
Apoi, în perioada 3-4 iulie, echipa are programat un turneu amical patrulater în Ungaria.
Vom reveni cu amănunte!
Cristian Frisk
SPORT
De acelasi autor
126 de cartușe din Al Doilea Război Mondial descoperite în apropierea localității Zăbala
Acum 3 ore, 42 minute