SPORT
11 februarie 2020
Sepsi OSK a transferat un tânăr mijlocaş!
de Covasna Media |
3355 vizualizări
Un nou tânăr de perspectivă s-a alăturat lotului Sepsi OSK. Este vorba de mijlocaşul George Ionuţ Dragomir, de 16 ani, care a semnat un contract valabil pe doi ani și jumătate cu clubul nostru, cu opţiune de prelungire. Noul nostru jucător ultima oară a evoluat pentru CS Făurei. Îi urăm bun venit lui George la Sepsi OSK!
(Biroul de presă Sepsi OSK)
SPORT
De acelasi autor
126 de cartușe din Al Doilea Război Mondial descoperite în apropierea localității Zăbala
Acum 5 ore, 54 minute