SPORT
23 ianuarie 2020
Sepsi OSK a pierdut cu Beroe
de Covasna Media |
1300 vizualizări
În continuarea cantonamentului întreprins la Belek, lângă Antalya, în Turcia, echipa de fotbal Sepsi OSK Sf. Gheorghe a pierdut cu scorul de 1-0, un meci de verificare, contra formației bulgare de primă ligă, PFK Beroe.
Liga I se va relua în data de 31 ianuarie, când este programat jocul dintre Universitatea Craiova și Gaz Metan Mediaș, primul din eșalonul de elită, pe anul calendaristic 2020.
Cristian Frisk
SPORT
De acelasi autor
126 de cartușe din Al Doilea Război Mondial descoperite în apropierea localității Zăbala
Acum 5 ore, 50 minute