SPORT
19 martie 2019
Săptămână fără amical pentru Sepsi OSK Sf. Gheorghe
de Covasna Media |
870 vizualizări
Jucătorii echipei de fotbal Sepsi OSK Sf. Gheorghe vor încerca să folosească pauza competițională din Liga I pentru a-și reîmprospăta forțele. Alb-roșii nu vor avea, ca altădată, meci amical, însă Eugen Neagoe a comandat un program foarte intens, cu câte două ședințe de pregătire la Stadionul Municipal din Sf. Gheorghe.
Echipa noastră participă în premieră la faza play-off a campionatului și are două înfrângeri după primele două runde.
Vom reveni cu amănunte!
Cristian Frisk
SPORT
De acelasi autor
126 de cartușe din Al Doilea Război Mondial descoperite în apropierea localității Zăbala
Acum 2 ore, 29 minute