SPORT
4 martie 2019
Rugbyștii români învinși la Madrid
de Covasna Media |
680 vizualizări
Echipa națională de rugby a României a pierdut la Madrid, în etapa a treia a Campionatului European, împotriva Spaniei, cu scorul de 21-18. Stejarii au condus la pauză cu 13-7, dar acest lucru nu a fost de ajuns. După insuccesul cu Georgia, acesta este al doilea eșec al campaniei.
România a ratat calificarea la Cupa Mondială din Japonia, care va avea loc în toamna acestui an.
Cristian Frisk
SPORT
De acelasi autor
126 de cartușe din Al Doilea Război Mondial descoperite în apropierea localității Zăbala
Acum 1 ora, 12 minute