SPORT
3 mai 2019
Marian Barbu arbitrează meciul FC Viitorul – Sepsi, din play-off-ul Ligii I
de Covasna Media |
968 vizualizări
Arbitrul Marian Barbu va conduce la centru partida FC Viitorul – Sepsi, care se va disputa sâmbătă, în etapa a opta a play-off-ului Ligii I.
Tot sâmbătă, însă în play-out, meciul Dunărea Călăraşi – Dinamo va fi arbitrat de Marcel Bîrsan.
News.ro
SPORT
De acelasi autor
126 de cartușe din Al Doilea Război Mondial descoperite în apropierea localității Zăbala
Acum 3 ore, 44 minute