SPORT 11 noiembrie 2013

Campionatul local de minifotbal, divizia B

de Covasna Media | 182 vizualizări

Etapa a XI-a: Bodok – Haladás 3-2, Pékek – Téglás Panzió 2-7, Steaua – Hattrick 5-5, Barcelona – Pan Abacs 3-5, Tega – Sporting Junior`s 4-1. Jocurile programate pentru 6 noiembrie au fost amânate pentru o data ulterioară.

Clasament:

1. B . K . B .     10.       9.         1.         0.         62-20. 28.

2. NARANCS  10.       7.         0.         3.         61-27. 21.

3. DR. OFFICE            10.       6.         2.         2.         42-35. 20.

4. TEGA          10.       5.         3.         2.         35-28. 18.

5. HATTRICK 10.       5.         2.         3.         51-35. 17.

6. UZON 2      9.         5.         1.         3.         40-29. 16.

7. PAKLISOK 10.       5.         1.         4.         36-34. 16.

8. TÉGLÁS PANZIÓ   11.       5.         1.         5.         40-47. 16.

9. STEAUA     9.         4.         2.         3.         42-27. 14.

10. BODOK     10.       4.         1.         5.         39-37. 13.

11. PAN  ABACS        8.         4.         1.         3.         26-31. 13.

12. I . G . O .    9.         4.         1.         4.         31-38. 13.

13. BARCELONA       11.       4.         0.         7.         35-42. 12.

14. HALADÁS            7.         3.         2.         2.         28-27. 11.

15. HITECH    10.       3.         2.         5.         41-49. 11.

16. SPORTING JUNIOR’S      11.       3.         1.         7.         34-57. 10.

17. ZSOLA      9.         2.         1.         6.         24-38. 7.

18. PÉKEK      9.         2.         0.         7.         25-44. 6.

19. MAKSA – S&Z 2  7.         2.         0.         5.         26-43. 6.

20. TREFF      10.       1.         2.         7.         31-62. 5.

Golgeteri: Kovács István (BLB, 25 goluri), Zsigmond Tibor (Narancs, 15 goluri), Farkas Attila (Narancs, 13 goluri).

Programul următoarelor partide: marți 12 noiembrie: Narancs – Maksa-S&Z 2 (ora 18), Hattrick – Zsola (ora 19), Paklisok – Treff (ora 20), Téglás Panzió – Tega (ora 21), Pan Abacs – Uzon 2 (ora 22), miercuri 13 noiembrie: Bodok – Pékek (ora 18), Hitech – Haladás (ora 19), BKB – IGO (ora 20), Sporting Junior`s – Steaua (ora 21), Barcelona – Dr. Office (ora 22).

Distribuie articolul:  
|

SPORT

De acelasi autor

Comentarii: 0

Adaugă comentariu
Trebuie să fii autentificat pentru a putea posta un comentariu.