SPORT
7 ianuarie 2020
Andrei Dumiter revine la Sfântu Gheorghe
de Covasna Media |
1699 vizualizări
La cererea conducerii clubului Sepsi OSK, Ioan Andrei Dumiter s-a întors la Sfântu Gheorghe, după ce în ultimele luni el a evoluat sub formă de împrumut la Chindia Târgovişte.
„Atacantul în vârstă de 21 de ani, care în vara anului trecut a semnat un contract valabil pe 4 ani cu clubul nostru, s-a alăturat astăzi lotului Sepsi OSK la primul antrenament din noul an. Mult succes Andrei!”, se mai precizează în comunicatul Sepsi OSK.
SPORT
De acelasi autor
126 de cartușe din Al Doilea Război Mondial descoperite în apropierea localității Zăbala
Acum 5 ore, 52 minute