SPORT 12 octombrie 2018

Agendă sportivă covăsneană a weekend-ului

de Covasna Media | 269 vizualizări

În acest week-end, principalele evenimente sportive cu implicare covăsneană sunt:

12 octombrie

CSM Rm. Sărat – KSE Tg. Secuiesc, ora 15.00, Stadionul Municipal Rm. Sărat, fotbal, Liga a III-a

13 octombrie

KSE Tg. Secuiesc – Phoenix Știința Constanța, ora 17.00, Sala Sporturilor Tg. Secuiesc, baschet feminin Liga Națională

FCC ICIM Arad – Sepsi SIC Sf. Gheorghe, ora 18.00, Sala Victoria Arad, baschet feminin, Liga Națională

Steaua – Sportul Studențesc, ora 18.30, Patinoarul Tg. Secuiesc, hochei pe gheață

14 octombrie

KSE Tg. Secuiesc – Kereszthegy Remetea, ora 10.00, Sala Sporturilor Tg. Secuiesc, Campionatul Național de juniori U19

Steaua – Sportul Studențesc, ora 11.00, Patinoarul Tg. Secuiesc, hochei pe gheață

15 octombrie

Inter Gheorghieni – KSE Tg. Secuiesc, ora 18.30, Sala Gheorghieni, futsal, Liga a II-a

Steaua – Corona Brașov, ora 18.30, Patinoarul Tg. Secuiesc, hochei pe gheață

16 octombrie

Steaua – Corona Brașov, ora 18.30, Patinoarul Tg. Secuiesc, hochei pe gheață

Etapa a 9-a Liga a IV-a la fotbal

14-10-2018

15:00

A.S.F.C.CERNAT

-

A.C.S.NEMERE GHELINTA

14-10-2018

15:00

A.S. HARGHITA AITA MARE

-

C.S.O.BARAOLT

14-10-2018

15:00

A.S.F.C. OJDULA

-

A.C.S.F.C.PAPAUTI

14-10-2018

15:00

A.S.PERKO SANZIENI

-

A.S PROGRESUL SITA BUZAULUI

13-10-2018

15:00

A.S.F.C. BRETCU

-

A.S.COVASNA

13-10-2018

15:00

A.S. AVANTUL ILIENI

-

A.S. PRIMA BRADUT

14-10-2018

15:00

A.S.A.T.S.C. RECI

-

A.C.S. STARUINTA ZAGON

 

Etapa a 6-a Liga a V-a la fotbal

14-10-2018

15:00

A.S."VENUS"ZABALA

-

A.S.PRO SZOTYOR

14-10-2018

15:00

AS ARCUS

-

AS "VENUSZ" OZUN*

14-10-2018

11:00

A.S.F.C.SPARTACUS HAGHIG

-

A.S.BSE BELIN

14-10-2018

15:00

A.S. SUGO BATANII MARI

-

A.C.S. BRAZII COMANDAU

Cristian Frisk

 

Distribuie articolul:  
|

SPORT

De acelasi autor

Comentarii: 0

Adaugă comentariu
Trebuie să fii autentificat pentru a putea posta un comentariu.