LIFESTYLE 4 iunie 2021

Programul Cinema Arta, perioada 4 – 10 iunie

de Covasna Media | 623 vizualizări

Vineri – 4 iunie

17:30 – Suflet - SUA, animație, aventuri, familie, muzică, 90 min., 3D – dublaj maghiar, AG 

17:45 – Peter iepurașul: Fugit de acasă - SUA, animație, aventuri, familie, comedie, 93 min., – dublaj român, AG 

19:30 – Cruella - SUA, acțiune, comedie, crimă, 134 min., – subtitrare română, AP-12

19:45 – The Marksman: În bătaia puștii - SUA, acțiune, thriller, 104 min., – subtitrare română, N-15  

Sâmbătă – 5 iunie

11:00 – Lassie se întoarce acasă - Germania, aventuri, dramă, familie, 100 min., – dublaj maghiar, AG

11:15 – Tom și Jerry - SUA, animație, aventuri, familie, comedie, 101 min., – dublaj român, AG 

15:30 – Femeia fantastică 1984 - SUA, acțiune, aventuri, fantastic, 151 min., – subtitrare maghiară, AP-12 

16:00 – Suflet - SUA, animație, aventuri, familie, muzică, 90 min., 3D – dublaj român, AG 

18:00 – Iubire, nunți și alte dezastre - SUA, comedie, romantic, 96 min., – subtitrare română, AP-12

18:15 – Ținutul nomazilor – SUA, Germania, dramă, 108 min. – subtitrare română, N-15  

20:00 – Luca - România, dramă, 105 min., N-15  

20:15 – Boss Level: Capcana timpului - SUA, acțiune, thriller, SF, 101 min., – subtitrare română, N-15  

Duminică – 6 iunie

11:00 – Scoob! - SUA, animație, aventuri, familie, 93 min., – dublaj maghiar, AG 

11:15 – Tom și Jerry - SUA, animație, aventuri, familie, comedie, 101 min., – dublaj român, AG 

15:30 – Suflet - SUA, animație, aventuri, familie, muzică, 90 min., 3D – dublaj maghiar, AG 

15:45 – Peter iepurașul: Fugit de acasă - SUA, animație, aventuri, familie, comedie, 93 min., – dublaj român, AG 

17:30 – Cruella - SUA, acțiune, comedie, crimă, 134 min., – subtitrare română, AP-12

17:45 – Mama – Spania, Franța, dramă, thriller, 128 min., – subtitrare română, N-15  

20:00 – Încă un rând – Danemarca, dramă, 115 min. – subtitrare maghiară, N-15  

20:15 – Iubire, nunți și alte dezastre - SUA, comedie, romantic, 96 min., – subtitrare română, AP-12

Marți – 8 iunie

17:00 – Tom și Jerry - SUA, animație, aventuri, familie, comedie, 101 min., – dublaj român, AG 

17:30 – Suflet - SUA, animație, aventuri, familie, muzică, 90 min., 3D – dublaj maghiar, AG 

19:15 – Mama – Spania, Franța, dramă, thriller, 128 min., – subtitrare română, N-15  

19:30 – Cruella - SUA, acțiune, comedie, crimă, 134 min., – subtitrare română, AP-12

Miercuri – 9 iunie 

16:00 – Suflet - SUA, animație, aventuri, familie, muzică, 90 min., 3D – dublaj român, AG 

16:00 – Scoob! - SUA, animație, aventuri, familie, 93 min., – dublaj maghiar, AG 

17:45 – The Marksman: În bătaia puștii - SUA, acțiune, thriller, 104 min., – subtitrare română, N-15  

18:00 – O schemă de milioane - SUA, comedie, 104 min., – subtitrare română, AP-12

20:00 – Luca - România, dramă, 105 min., N-15  

20:15 – Boss Level: Capcana timpului - SUA, acțiune, thriller, SF, 101 min., – subtitrare română, N-15  

Joi – 10 iunie 

17:00 – Tom și Jerry - SUA, animație, aventuri, familie, comedie, 101 min., – dublaj român, AG 

17:45 – Ținutul nomazilor – SUA, Germania, dramă, 108 min. – subtitrare română, N-15  

19:30 – Iubire, nunți și alte dezastre - SUA, comedie, romantic, 96 min., – subtitrare română, AP-12

20:00 – Încă un rând – Danemarca, dramă, 115 min. – subtitrare română, N-15 

Distribuie articolul:  
|

LIFESTYLE

De acelasi autor

Comentarii: 0

Adaugă comentariu
Trebuie să fii autentificat pentru a putea posta un comentariu.