SPORT
2 octombrie 2019
Sepsi OSK rămâne la Botoșani
de Covasna Media |
1561 vizualizări
Echipa de fotbal Sepsi OSK Sf. Gheorghe petrece această săptămână la Botoșani. După meciul disputat cu Poli Iași, urmează vineri un nou meci în Liga I, tot în deplasare, de data aceasta cu FC Botoșani.
Meciul contra ieșenilor s-a disputat la Botoșani deoarece gazonul Stadionului ”Emil Alexandrescu” din Iași este în refacere și modernizare.
Cristian Frisk
SPORT
De acelasi autor
126 de cartușe din Al Doilea Război Mondial descoperite în apropierea localității Zăbala
Acum 4 ore, 39 minute