SPORT
21 ianuarie 2019
Sepsi OSK a pierdut meciul cu Mariupol
de Covasna Media |
852 vizualizări
Echipa de fotbal Sepsi OSK Sf. Gheorghe a cedat cu scorul de 2-0 meciul amical disputat în cantonamentul de la Belek, din Turcia, împotriva echipei ucrainene Ilcivets Mariupol.
Antrenorul Eugen Neagoe a folosit, în această partidă de verificare, un unsprezece de bază experimental. Iată titularii din această dispută: Niczuly –Moura, Viera, Jovanovic, Omar, Rus, Karnitski, Nouvier, Ștefan, Tandia, Vașvari
Cantonamentul formației noastre în Turcia, la Marea Mediterană, continuă până în data de 26 ianuarie.
Cristian Frisk
SPORT
De acelasi autor
126 de cartușe din Al Doilea Război Mondial descoperite în apropierea localității Zăbala
Acum 1 ora, 13 minute