ACTUALITATE Acum 2 zile, 10 ore

Programul Cinema Arta, perioada 11 – 17 iunie

de Covasna Media | 458 vizualizări

Vineri – 11 Iunie

17:30 – Godzilla vs. Kong - SUA, acțiune, thriller, 113 min., – subtitrare română, AP-12  

18:00 – Iubire, nunți și alte dezastre - SUA, comedie, romantic, 96 min., – subtitrare română, AP-12

20:00 – Cruella - SUA, acțiune, comedie, crimă, 134 min., – subtitrare română, AP-12

20:15 – Babardeală cu bucluc sau porno balamuc– România, dramă, 106 min. – subtitrare română, IM-18  

Sâmbătă – 12 Iunie

11:00 – Lassie se întoarce acasă - Germania, aventuri, dramă, familie, 100 min., – dublaj maghiar, AG

11:15 – Peter iepurașul: Fugit de acasă - SUA, animație, aventuri, familie, comedie, 93 min., – dublaj român, AG 

15:30 – Suflet - SUA, animație, aventuri, familie, muzică, 90 min., 3D – dublaj maghiar, AG 

16:00 – Tom și Jerry - SUA, animație, aventuri, familie, comedie, 101 min., – dublaj român, AG 

17:30 – Cruella - SUA, acțiune, comedie, crimă, 134 min., – subtitrare română, AP-12

18:00 – Iubire, nunți și alte dezastre - SUA, comedie, romantic, 96 min., – subtitrare română, AP-12

20:00 – Fără zgomot 2. - SUA, horror, thriller, 97 min., – subtitrare română, N-15  

20:15 – Godzilla vs. Kong - SUA, acțiune, thriller, 113 min., – subtitrare română, AP-12  

Duminică – 13 Iunie

11:00 – Scoob! - SUA, animație, aventuri, familie, 93 min., – dublaj maghiar, AG 

11:15 – Tom și Jerry - SUA, animație, aventuri, familie, comedie, 101 min., – dublaj român, AG 

15:30 – Femeia fantastică 1984 - SUA, acțiune, aventuri, fantastic, 151 min., – subtitrare maghiară, AP-12 

15:45 – Suflet - SUA, animație, aventuri, familie, muzică, 90 min., 3D – dublaj român, AG 

18:00 – Fără zgomot 2. - SUA, horror, thriller, 97 min., – subtitrare română, N-15  

18:15 – Încă un rând – Danemarca, dramă, 115 min. – subtitrare maghiară, N-15  

20:00 – Babardeală cu bucluc sau porno balamuc– România, dramă, 106 min. – subtitrare română, IM-18  

20:30 – Ținutul nomazilor – SUA, Germania, dramă, 108 min. – subtitrare română, N-15  

Marți – 15 Iunie

17:30 – Cruella - SUA, acțiune, comedie, crimă, 134 min., – subtitrare română, AP-12

17:45 – Suflet - SUA, animație, aventuri, familie, muzică, 90 min., 3D – dublaj român, AG 

20:00 – Fără zgomot 2. - SUA, horror, thriller, 97 min., – subtitrare română, N-15  

20:15 – Godzilla vs. Kong - SUA, acțiune, thriller, 113 min., – subtitrare română, AP-12  

Miercuri – 16 Iunie 

16:30 – Suflet - SUA, animație, aventuri, familie, muzică, 90 min., 3D – dublaj maghiar, AG 

16:30 – Peter iepurașul: Fugit de acasă - SUA, animație, aventuri, familie, comedie, 93 min., – dublaj român, AG 

18:15 – Iubire, nunți și alte dezastre - SUA, comedie, romantic, 96 min., – subtitrare română, AP-12

18:30 – Ținutul nomazilor – SUA, Germania, dramă, 108 min. – subtitrare română, N-15  

20:15 – Altarul - SUA, horror, 99 min., – subtitrare română, N-15  

20:30 – Boss Level: Capcana timpului - SUA, acțiune, thriller, SF, 101 min., – subtitrare română, N-15  

Joi – 17 Iunie 

17:45 – Mama – Spania, Franța, dramă, thriller, 128 min., – subtitrare română, N-15  

18:15 – Godzilla vs. Kong - SUA, acțiune, thriller, 113 min., – subtitrare română, AP-12  

20:15 – Altarul - SUA, horror, 99 min., – subtitrare română, N-15  

20:30 – Încă un rând – Danemarca, dramă, 115 min. – subtitrare maghiară, N-15

 

Distribuie articolul:  
|

ACTUALITATE

De acelasi autor

Comentarii: 0

Adaugă comentariu
Trebuie să fii autentificat pentru a putea posta un comentariu.