ACTUALITATE
15 iulie 2009
Maşină furată depistată la Târgu Secuiesc
de Covasna Media |
654 vizualizări
Marţi, în jurul orei 17.30, Poliţia Municipiului Tg. Secuiesc a descoperit în traficul din oraş un autoturism ce figura ca fiind furat din Bucureşti încă de la sfârşitul anului trecut. Conducătorul auto, H. Anghel, în vârstă de 36 de ani şi domiciliat în municipiul Tecuci, judeţul Galaţi, a declarat că a împrumutat maşina de la un amic din Bucureşti şi că nu ştia că aceasta ar fi fost furată.
Poliţiştii de la Serviciul Investigaţii riminale, Compartimentul Trafic şi Furt de Autovehicule, ajutaţi de colegii de la Biroul Investigaţii Criminale Tg. Secuiesc, continuă cercetările în acest caz.
A.H.
ACTUALITATE
De acelasi autor
CJ Covasna alocă 3,2 milioane de lei pentru 441 de proiecte ale ONG-urilor și cultelor
Acum 16 ore, 25 minute
112 intervenții și 20 de mesaje RO-ALERT în cinci zile pentru pompierii covăsneni
Acum 19 ore, 2 minute