ACTUALITATE
27 septembrie 2012
Baschet feminin. Sepsi SIC – Olimpia Brașov
de Covasna Media |
397 vizualizări
La acest sfârșit de săptămână se joacă partidele celei de a doua etape a Campionatului Național de Baschet Feminin. Echipa locală Sepsi SIC va juca sâmbătă de la ora 18 în Sala Sporturilor „Szabó Kati” din Sfântu Gheorghe contra echipei Olimpia Brașov.
Tot la capitolul sport local, echipa de futsal FC Sepsi joacă în deplasare partida contând pentru etapa a treia a Ligii I contra City Us Târgu Mureș.
ACTUALITATE
Terenurile de sport școlare pot fi folosite și în timpul vacanței de vară la Sfântu Gheorghe
Acum 14 ore, 46 minute