ACTUALITATE
27 iunie 2012
Succes pentru tenisul covăsnean
de Covasna Media |
395 vizualizări
Călin Ursu și Német Csaba sunt cei doi sportivi din Sfântu Gheorghe, membri ai Clubului T13, care au câștigat Turneul Național de Tenis pentru persoanele de peste 35 de ani. Evenimentul a avut loc la Brașov în perioada 20-24 iunie. Cei doi sportivi covăsneni au jucat exemplar, reușind să câștige titlul de campioni naționali la proba de dublu, categoria peste 45 de ani.
ACTUALITATE
Terenurile de sport școlare pot fi folosite și în timpul vacanței de vară la Sfântu Gheorghe
Acum 16 ore, 47 minute