ACTUALITATE
23 septembrie 2012
Baschet feminin. Sepsi SIC învinsă la Arad
de Covasna Media |
384 vizualizări
Echipa de baschet feminin din Sfântu Gheorghe, Sepsi SIC, a disputat prima partidă din cadrul acestei ediții de campionat la Arad contra echipei ICIM. Gazdele au câștigat partida cu scorul de 80-61. În cea de a doua etapă, Sepsi SIC va juca pe 29 septembrie pe teren propriu contra Olimpia Brașov.
ACTUALITATE
Terenurile de sport școlare pot fi folosite și în timpul vacanței de vară la Sfântu Gheorghe
Acum 14 ore, 41 minute